YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

68 Kişi Sohbet Ediyor

admin

Ayıpladığınız her şeyin Başrolündesiniz..

Leyl-i LaL

Tek bir davranış, sonsuz bir dalga oluşturur. Yaptığınız her iyilik de kötülük de bir gün size geri döner.

Leyl-i LaL

Sözünüzün bir kıymeti yoksa, sarfetmeyin. İsraf, en büyük israf.

CılqıNn

Aniden Sogumak muhteşem bir olay... Nefret etmekten daha güçlü... !

Leyl-î LâL

Dünyanın en güzel şeyi: kendini açıklamak zorunda bırakmayacak kadar seni iyi tanıyan, paldır küldür seni yargılamayıp neyi hangi niyetle yaptığını bilen biriyle vakit geçirmek.

#TahammüL

Siteye Giriş Yaptı

barlas

Siteye Giriş Yaptı

barlas

Siteye Giriş Yaptı

barlas

Siteye Giriş Yaptı

barlas

Siteye Giriş Yaptı

UmurALp

Siteye Giriş Yaptı

AHMET

Siteye Giriş Yaptı

CiNsSs.!

Siteye Giriş Yaptı

Görüntülü Sohbet

   İnternet kullanımı hayatımızın en kolay araştırma, dinleme, takip etme, dünyanın her tarafına ulaşabilme etkili olmada büyük önem taşiyor. İnternet üzerinden bir çok görsel ve etkili olan yenilikler takip etme açısından etkilidir. Bulunduğumuz dönem teknolojik bir çağ olarak devam etmektedir. Teknolojik bir araçlar hayatımızı kolaylaştırma açısından daha etkilidir.

  İnternet zamanımızın ne kadar kısmını alıyor ?

  İnternet parmakalarımızın ucunda her zaman her yerde rahatlıkla bakabileceğimiz  her şey yer almakta. Her zamanımızı rahatlıkla geçirebilmemiz açısından büyük etki sağlıyor. Hayatımızı kolaylaştırdığı bir gerçek fakat birbirlerimiz açısından iletişim kopukluğuda yaşayabiliyoruz. Her şeyi teknolojik açısından yaşayabildiğimiz için rahatlığa aşırı derece alışıyoruz. Günümüzde ise iletişim kopukluğunu giderebilmek için yüz yüze görüntülü sohbet odalarında arkadaşlar ile iletişimler kurarak tanışma fırsatları olabilmektedir. Bir çok insan burada problemlerini, dertlerini, sıkıntılarını, sevinclerini, günü birlik olaylarını rahatlıkla karşısındaki insanlara anlatabiliyorlar. Bu nedenle bir çok kişi kendisini rahat ettiği bir ortamı seçmekte. Hiç bir yargıda bulanamayacak durumda olan yabancı insanların bir arada sohbet edebilmesi ve kendilerini rahatlıkla anlatabildikleri sesli chat odaları sitemiz her zaman birbirimize destek vermeye devam etmeyiz.

 Bazen insanlar eğlenceli zamanlar geçirmek için bazen dert dinleyebilmek, bazen dertlerini anlatabilmek için bazen ise gırgır şamata yapabilemek için görüntülü chat sitemizde olmaktan mutlu olan insanların içerisinde olmaktan büyük onur duyuyoruz.

Yazar : admin
07 Şub Paz 16:30
605 Görüntüleme


 1. 14/07/2021 23:36
  Bi Tuhaf

  Aşk biterse yorulur insan, ben ne zaman ölürsem Neşet yoruldu desinler.

  Cevapla
 2. 12/07/2021 22:04
  Suç Ve Ceza

  "Herkesin, gidebileceği bir yeri olmalı. Çünkü öyle bir an olur ki, insanın mutlaka bir yere gitmesi gerekir." Suç ve Ceza, Dostoyevski

  Cevapla
 3. 27/02/2021 14:00
  SewimLii

  Odalarda çoğu kişi kamera açıyor ve diğerleriyle sohbet ediyor ama bazen gereksiz insanlar geliyor çok boş konuşuyor burada ya.Ama o kadar güzellikleri var ki sitenin panelde oyun atıyorum ben

  Cevapla
 4. 20/02/2021 15:30
  Sensizim

  beğenerek giriş yaptığım ve takiplediğim bir görüntülü sohbet sitesi her zaman performansları muhteşem arkadaşlar var burada.

  Cevapla
 5. 07/02/2021 16:36
  admin

  Gündelik hayatlarınızdan bir nebze de olsa kurtulmak istiyorsanız, yoğun iş temponuza eğlence katmak istiyorsanız ya da sosyal bir hayat içerisinde olmamanız sebebiyle sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek ve güzel dostluklar kurmak istiyorsanız görüntülü sohbet sitemizi ziyaret ederek, iletişimin verdiği güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

  Cevapla
Gönder

POPÜLER YORUMLAR